Select Page

~ קצת על גישור ~

בתהליך הגישור תגיעו להסכמות מתוך בדיקת הצרכים היסודיים שלכם ושל ילדיכם.

אף אחד הרי לא יודע טוב יותר מכם מה נכון עבורכם, ובסופו של דבר יש לכם אינטרס משותף עילאי לשמור של שפיות ותקשורת טובה ביניכם, למען בריאות נפשם של ילדכם.

אתם ודאי יודעים זאת, אולם לעיתים בשעת שיא המשבר התקשורת ביניכם, שהייתה אולי פעם כל כך טבעית ופשוטה, הופכת קשה ומאתגרת ונוצרת תחושת זרות כלפי בן או בת זוגכם.

על מנת להגיע להסכמות תפורות אישית ומיטביות עבור שניכם, יש הכרח לשבת יחד, לפרום את החוטים הרגשיים, ולסרוג מחדש מציאות טובה יותר לכולכם.

~ גישור בדרך השפע ~

השליחות שלנו היא לעזור לכם, בתשומת לב רבה וברגישות מירבית, להגיע למציאות חיים חדשה שתניב לשניכם שגשוג והצלחה מתוך שיתוף פעולה טוב ופורה.

היינו שם, ואנחנו מאמינים בכל ליבנו כי ניתן להיפרד בצורה שפויה, מתוך תודעת שפע ויצירתיות במציאת פתרונות שיקדמו אתכם אל עבר עתיד בריא ונכון יותר עבור כולכם,

 וזה אפשרי!

~ התחלה ~

ניפגש, נכיר, נחוש את הדופק של הסיפור האישי שלכם

נסביר על מהות התהליך

נקשיב, נשאל, ונזהה נושאים וצרכים חשובים שיעלו

נחתום על חוזה הסכמה לכניסה לגישור.

~ צוללים פנימה ~

בסדרה קצרה ותכליתית של מפגשים ממוקדים, נבנה יחד אתכם מציאות חדשה אשר תאפשר לכל אחד מכם להמשיך הלאה לחייו החדשים, על אף האתגרים הטמונים במצב החדש.

נפרום יחד מחסומים רגשיים ונתמקד ביצירת מציאות חדשה אשר תשים במוקד את טובתם של ילדיכם ואת המשך ההורות המשותפת במארג המשפחתי החדש.

נתכנן יחד מודל הפיננסי המיטבי עבור שניכם, אשר יאפשר יצירת מציאות של חיי שפע על אף האתגרים הכלכליים הטמונים בעלויות הנוספות של יצירת שתי יחידות כלכליות נפרדות בתוך המשפחה.

כי לנצח תהיו הורים משותפים

~ הסכם היפרדות ~

בשיאו של תהליך הגישור נגיע יחד למערכת של הסכמות אשר תאפשר לכל אחד מכם להקים יחידה משפחתית עצמאית, תומכת ובריאה עבור ילדיכם ועבורכם.

ננסח יחד את ההסכמות הללו בהסכם משפטי אשר ילווה אתכם קדימה, ונחתום עליו מתוך הבנה כי בנינו את היסודות למציאות חדשה וטובה יותר לכל אחד מבני המשפחה. ההסכם יוגש לבית הדין לאישור ויקבל תוקף של פסק דין מחייב.

~ ליווי רציף ומענה ריגשי ~

ינתן בכל שלבי התהליך, כולל מענה טלפוני במידת הצורך, על מנת להתמודד עם הרגעים האקוטיים של המשבר.

אנחנו כאן על מנת להושיט לכם יד תומכת ולהעניק לכם אחיזה והכלה בתקופה מאתגרת שכזו.

~ עלות תהליך הגישור ויתרונותיו הכלכליים לעומת ניהול סכסוך משפטי ~

בנוסף ליתרונותיו כתהליך פרידה נכון יותר מבחינה רגשית, הגישור הינו גם תהליך קצר, תכליתי וזול עשרות מונים לעומת ניהול סכסוך משפטי.

בסופו של דבר אף אחד מכם הרי אינו רוצה באמת לשרוף עשרות עד מאות אלפי שקלים בניהול התהליך בבית המשפט – סכום גדול שלמעשה יורד מההון המשותף שלכם ושל ילדיכם, כסף שיכול לשמש לכל כך הרבה מטרות אחרות!

תהליך גישור לעומת זאת עולה בממוצע בערך עשירית מכך, ומסתיים לרוב בתוך כ-4-5 פגישות אינטנסיביות, בניגוד חד להליך משפטי אשר עלול להתגלגל כמו כדור שלג ולהתארך אף שנים, תוך השארת פצעים ואדמה חרוכה ביניכם.

צרו קשר

050-4399329

~ פוסטים מהבלוג שלנו ~

מספיק שהלב יודע

“משפחה היא כמו שרשרת, היא כמו תיבת תהודה, היא בשר חי של רגשות ותחושות וכוונות. היא רשת מופלאה של קשרים, של אחריות הדדית ושל תמיכה”

החלטתם להתגרש. מה עכשיו?

אם כבר בשלב ההתחלתי של המשבר תעשו נסיון משותף להגיע ביחד לפתרונות שיהיו מקובלים על שניכם ויסוכמו ביחד, תחסך מכם מלחמה מיותרת.

סיפור על תפוז

חשוב שהמגשר יגלה מהם האינטרסים האמתיים, הסמויים. אלה שמסתתרים מאחורי העמדות הגלויות שאיתם מגיעים המגושרים לשולחן הגישור

הסכם שנחתם

הם הגיעו בשעה שקבענו, במכוניות נפרדות. הביאו את הקטנה איתם. התבוננתי ביצור הקטן והמתוק הזה ופתאום נהיה לי עצוב. פרידות שילדים מעורבים בהן הן תמיד דבר עצוב

פוסט של תקווה וזימון מציאות

תכבדו אותה את האישה שמגדלת את הילדים שלכם, גם אם היא כבר לא האישה שלכם. תעזרו לה מדי פעם אם אפשר. תשאלו אותה איך היא מסתדרת ואם היא זקוקה למשהו.. תכבדי אותו, את האיש הזה שאיתו עמדת נרגשת מתחת לחופה ולצידו התעוררת שנים רבות ואיתו שמחת, כאבת וגדלת.

סוף

“אני רוצה להתגרש” היא אמרה מבלי להסתכל עליו

“אני יודע. את לא שלי, את לא איתי כבר הרבה זמן”

כוחה של תפילה

התפללתי ובכיתי, בכיתי את כל האכזבה, את כל הכאב, את כל הפחד המשתק. בכיתי עליינו, עלי, על הילדים ועל המשפחה שהיינו ולא נהיה עוד..

Pin It on Pinterest